Ogrodzenia systemowe cieszą przez lata

Ogrodzenia systemowe cieszą przez lata

Przy inwestycjach budowlanych musimy się mierzyć z otoczeniem przestrzeni ją okalającej ogrodzeniem. Tak jak solidna powinna być konstrukcja obiektu budowlanego, tak równie mocny i trwały powinien być płot. Rynek oferuje nam wiele produktów, które spełniają te kryteria. Oferuje ogrodzenia z różnych materiałów, o różnej formie. Najbardziej popularnym produktem wśród współczesnych klientów są ogrodzenia systemowe.

Gdy zdecydujemy się na ogrodzenia systemowe możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt trwały, estetyczny i bardzo prosty w montażu lub konserwacji.

Rodzaje płotów systemowych

Wiadomym jest, że gusta ludzkie są różne. Także w przypadku wyboru ogrodzenia. Dlatego rynek producencki oferuje szeroką gamę tego produktu. Ogrodzenia systemowe mogą mieć różną formę, rozmiary i kolorystykę. Do najpopularniejszych rozwiązań należą płoty o ażurowej konstrukcji z metalu. Składają się z zespawanych ze sobą prętów (w technologii 2D lub 3D). Są tanie, estetyczne i bardzo wytrzymałe. Mają zabezpieczenia antykorozyjne, podwyższoną odporność na uderzenia i nie wymagają skomplikowanych prac konserwacyjnych. Będą dobrze służyć przez dekady. Ogrodzenia systemowe można łatwo uzupełnić o dopasowane do nich furtki oraz bramy różnych typów (przesuwne, uchylne, jedno- i dwuskrzydłowe) oraz dokupić do nich estetyczne podmurówki z prefabrykatów.

System montażowy

Dla klienta istotnym elementem jest także montaż ogrodzenia. Wielu z nas chcąc zaoszczędzić i mając żyłkę majsterkowicza chce stawiać płot samodzielnie. Taką możliwość dają ogrodzenia systemowe. W przeciwieństwie od konstrukcji wykonywanych na indywidualne zamówienie, takie ogrodzenia systemowe dojeżdżają na plac budowy w formie gotowej do złożenia. To kompletny system montażowy, na który składają się znakomicie dopasowane do siebie przęsła, słupki, wsporniki oraz elementy montażowe i wykończeniowe. Ogrodzenia systemowe są bardzo łatwe w montażu – ich instalację można wykonać samodzielnie, choć istnieje też opcja zatrudnienia do tego zadania profesjonalnej ekipy (w takim wypadku na wykonanie płotu zostanie udzielona gwarancja). Wcześniej należy tylko odpowiednio przygotować grunt do postawienia płotu – chodzi o wyrównanie terenu oraz usunięcie z niego przeszkód, w tym dużych kamieni i roślinności. Przed złożeniem zamówienia koniecznie przygotujmy projekt z rozmieszczeniem słupków ogrodzeniowych – pozwoli nam to wyliczyć ilość niezbędnego materiału.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.